0

Koszyk

Grupa pięciu niesamowicie pozytywnych osób z całej Polski, przez  tydzień uczestniczyła w kursie barmańskim II stopnia- Manager Baru.

 

Pan Daniel o szkoleniu napisał: “Bardzo profesjonalnie podejście, świetnie przygotowani wykładowcy do zajęć zarówno teoretycznych i praktycznych. A cały kurs przeprowadzony w miłej atmosferze”

Jego wypowiedź uzupełnia Pan Waldemar:

„Jestem praktykiem więc do wielu szkoleń podchodzę bardzo sceptycznie, tak też było kiedy wybrałem się do Krakowskiej Szkoły Restauratorów. Ku mojemu zaskoczeniu wszelkie obawy zostały rozwiane już pierwszego dnia, fachowa wiedza, cenne uwagi oraz przykłady z życia które doskonale znam z swojej pracy. Świeże spojrzenie na wiele spraw oraz utwierdzenie w przekonaniu że gastronomia to coś czym chce się zajmować. Osoby prowadzące zajęcia to nie tylko profesjonaliści oraz praktycy którzy na gastronomi „zjedli zęby” . To co jednak najbardziej urzeka i daje gwarancje rzetelnego przekazania wiedzy to pasja z którą trenerzy podchodzą do tego co robią. Nigdy nie zapomnę radości jaką Pan Marcin degustował z nami wina,  jak Pan Właściciel Szymon dał się „zajawić” na podpalanie różnych trunków co skończyło się godzinną zabawą z ogniem, jak Pan Michał robił z nami infuzy tylko po to żeby sprawdzić z jakim cytrusem gin będzie smakował lepiej, oczywiście nie mógłbym pominąć zawsze uśmiechniętej Pani Gosi, która zarażała pozytywną energią od samego rana i dopilnowała żeby organizacyjnie wszystko było dopiete na ostatni guzik :).  Podsumowując – gorąco polecam i oby więcej takich szkoleń!”

Dziękujemy, za tak ciepłe słowa !!! Mamy nadzieję, że do zobaczenia!
Może na cukierniu? 😉 Wy już wiecie o co chodzi!