Decupage – dekoracje stołów

Plan i szczegóły szkolenia:

Piękna kolacja, wyborne menu, dobre wino i delikatna muzyka w tle, czyż nie jest to obraz miłego wieczoru? Randki a może rodzinnego spotkania, wspólnych chwil spędzonych ze znajomymi?
Proponujemy Państwu stworzenie niepowtarzalnego klimatu spotkań poprzez warsztaty dekoracji stołu z elementami organizacji przyjęć. W trakcie zajęć poznają Państwo ogólne zasady nakrywania stołu, rodzaje sztućców i kieliszków ich zastosowanie. Pokażemy jak udekorować stół świąteczny, bankietowy, okazjonalny.

Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu końcowego otrzymują Państwo dwa certyfikaty Krakowskiej Szkoły Restauratorów rozpoznawalne na terenie całego kraju jak również za granicą potwierdzające udział w warsztacie dekoracji stołu, w języku polskim i angielskim, honorowane na terenie całej UE.

Program

Pre-test

  1. Rodzaje przyjęć.
  2. Zastawa stołowa, szkło do napojów, sztućce.
  3. Sposób dekoracji stołu na wybrane okazje /w zależności od pory roku.
  4. Zajęcia praktyczne.

Post-test

Ilość godzin szkoleniowych: 4 h

Zajęcia odbywają się w godzinach: 17:00 – 21:00

Prowadzący m.in. 

Metody nauki

Ćwiczenia praktyczne, filmy, zdjęcia, praca odtwórcza tzn. instruktor pokazuje jak należy wykonać daną czynność, a uczestnicy powtarzają.

Wymagania dotyczące udziału w kursie

Ukończone 16 lat, wykształcenie minimum podstawowe

Cele kształcenia

Absolwent szkolenia będzie znał sposoby dekoracji stołu na wybrane okazje w zależności od pory roku, będzie potrafił układać serwetki, winietki oraz formować kompozycje z kwiatów i roślin.

Efekty uczenia się

Absolwent szkolenia zna sposoby dekoracji stołu na wybrane okazje w zależności od pory roku, potrafi układać serwetki, winietki oraz formować kompozycje z kwiatów i roślin.