Kurs florystyczny II stopnia

Działalność kwiaciarska ma ogromne znaczenie w świecie imprez firmowych i towarzyskich, ponieważ kwiaty odgrywają dużą rolę w dekorowaniu specjalnych wydarzeń i spotkań. Wystawy, wejścia, stoły hotelowe, bukiety ślubne i sale weselne to tylko niektóre przykłady tego, jak kwiaty wpływają na otoczenie firmowe i towarzyskie.

Szkolenie – florystyka

Odkryj ekscytujący świat układania kwiatów. Uczymy Cię krok po kroku, jak wykonać profesjonalnie wyglądające kompozycje kwiatowe. To proste, gdy pokażemy Ci, jak to zrobić. Bardzo ciekawe jest układanie kompozycji kwiatowych. Dostępnych jest tak wiele różnych rodzajów kwiatów. Z naszych lekcji układania kwiatów dowiesz się, jak optymalnie wykorzystać kwiaty i jak wykonać wiele różnych rodzajów kompozycji kwiatowych.
Wyobraź sobie, jak ekscytujące jest tworzenie pięknych kwiatowych wzorów i mówienie „sam to zrobiłem”.
Korzyści z nauki układania kwiatów są liczne –
Układanie kwiatów jest kreatywne i przyjemne
Odprężający. To świetny środek na stres
Ciekawy. Układanie kwiatów nigdy nie jest nudne
Poczujesz się tak, jakbyś coś osiągnął, ucząc się nowej umiejętności

Grafik szkoleń

Wybierz i zarezerwuj szkolenie

Kombinacje kolorów mogą być dowolne, myślę, że biały, żółty, niebieski i fioletowy to bardzo spokojne kombinacje, ale niektóre z najbardziej oszałamiających aranżacji polegają na mieszaniu jasnych i mocnych kolorów, pozwól swojej wyobraźni szaleć, aby osiągnąć jak największy sukces kombinacje … zachęcaj i idź na to.

Wazon lub pojemnik odgrywa dużą rolę, warto rozpocząć zbiórkę, niektórzy do przemyślenia to zwykłe szkło, witraże i puszki w różnych rozmiarach i kształtach. Obecnie istnieją tysiące rodzajów szklanych wazonów, które można kupić w Internecie, więc pomyśl o tym.

Kwiat zawsze był uważany za piękne dzieło natury, które może pobudzać energię psychiczną ludzi, ponieważ czują się usatysfakcjonowani psychicznie i podnoszeni na duchu, widząc kolorowe kwiaty i wąchając słodki zapach tych kwiatów. Dlatego nawyk składania kwiatów w domu, a nawet w miejscu pracy, okazał się korzystny dla utrzymania dobrego nastroju przez cały dzień.

Układanie kwiatów zależy od miejsca i okazji, gdzie i kiedy mają być ułożone. Kolor i rozmiar kwiatów zależy również od atmosfery, w której się znajdują. Zależy to głównie od kreatywnych pomysłów osoby, która to robi, chociaż istnieją pewne unikalne techniki tworzenia specjalnego rodzaju układu, takie jak Ikebana. Na stole w jadalni może znajdować się wazon na pączki z kilkoma dużymi kwiatami i zielonymi liśćmi. Przy wejściu do naszego domu może znajdować się wiszący wazon na kwiaty z kilkoma kolorowymi kwiatami, aby zaimponować gościom wchodzącym do domu. Salony można udekorować dużymi wazonami z żywymi kolorami kwiatów, z kilkoma dużymi liśćmi i łodygami między kwiatami, aby uzyskać żywy obraz; a kolory kwiatów można dopasować do wystroju pomieszczenia. Specjalnie zaprojektowany bukiet z kwiatów o różnych rozmiarach i kontrastowych kolorach można umieścić w sypialni, aby stworzyć przyjemną atmosferę. Kolor kwiatów może zdradzać nastrój ludzi w domu; Na przykład jasne kolory, takie jak pomarańczowy czy czerwony, nadają energetyczny nastrój, kojące kolory, takie jak niebieski lub zielony, dają ukojenie, a kolory takie jak lawenda lub róż nadają romantyczną atmosferę.

Kup szkolenie online:

Kursy dostępne wkrótce

Ilość godzin szkoleniowych: 8 / 1 dni
Zajęcia odbywają się w godzinach: 9:00-16:15
Zapewniamy catering w postaci kawy, herbaty oraz słodkiej przekąski
Zapewniamy lunch w trakcie kursu

Aktualne zapisy na kurs decoupage

Terminy kursów

Chcesz zamieścić tu swój kurs jako firma szkoleniowa?

Oferty pracy w gastronomii

Podniosłeś kwalifikacje, chcesz się dalej rozwijać, szukasz nowego miejsca? Sprawdź aktualne oferty pracy.

Kursy florystyczne organizujemy również w Twojej okolicy.

Kurs florystyczny Białystok

Kurs florystyczny Bydgoszcz

Kurs florystyczny Gdańsk

Kurs florystyczny Gorzów Wielkopolski

Kurs florystyczny Katowice

Kurs florystyczny Zielona Góra

Kurs florystyczny Toruń

Kurs florystyczny Kielce

Kurs florystyczny Kraków

Kurs florystyczny Lublin

Kurs florystyczny Łódź

Kurs florystyczny Olsztyn

Kurs florystyczny Warszawa

Kurs florystyczny Opole

Kurs florystyczny Poznań

Kurs florystyczny Białystok

Kurs florystyczny Rzeszów

Kurs florystyczny Szczecin

Kurs florystyczny Wrocław