Kursy i szkolenia

restauracyjne

O nas.

KSR – kursy, szkolenia restauracyjne

Jesteśmy portalem informacyjnym, gdzie znajdziesz kompletną wiedzę na temat profesjonalnych kursów, szkoleń dla branży gastronomiczno-hotelarskiej i szkół o takim profilu. Świadczymy również usługi doradczo-konsultingowe w tym zakresie. Współpracują z nami sprawdzone firmy szkoleniowe. Razem z nimi pomagamy tworzyć nowe obiekty, realizujemy je od A do Z, tworzymy standaryzacje obiektów, wymyślamy je oraz pomagamy wybrnąć z trudnych sytuacji biznesowych.

Firma siedzibę swoją ma w Krakowie, mieście słynącym z licznych restauracji, hoteli i turystyki. Z miastem tym jesteśmy nierozerwalnie związani. Jesteśmy dostępni również na terenie całego kraju. Na rynku działamy od ponad 8 lat, od 2012 roku, jesteśmy jedną z agencji marketingowych w Krakowie, świadczymy usługi doradcze, marketingowe, pomagamy sprzedawać restauracjom i hotelom.

Jakość usług potwierdzają m.in. liczne referencje branżowe, udziały w programach telewizyjnych, radiowych oraz prasie branżowej i ogólnodostępnej w roli ekspertów. Ponad powyższe utrzymujemy pozycję lidera na ogólnopolskim rynku usług w wyspecjalizowanej dziedzinie naszej działalności.

Nasz zespół składa się z 7 osób, specjalistów w swojej branży. Są to marketingowcy, specjaliści PR, a zewnętrznie wspomagają nas partnerzy biznesowi – hotelarze, managerowie, kucharze, barmani, kelnerzy, cukiernicy, sommelierzy, Każdy z partnerów posiada odpowiednie wykształcenie oraz jest praktykiem z długoletnim doświadczeniem pozyskiwanym w topowych miejscach w Polsce i za granicą. Nad całością czuwamy jako agencja marketingowa, a przede wszystkim właściciel. Pasjonat tematów restauracyjnych, kulinarnych, alkoholowych, turystycznych, manager, marketingowiec, podróżnik- fascynat Polski.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, wiedzy, doświadczenia i pomysłów.

Kompleksowa obsługa marketingowa i reklamowa

Pomagamy restauracjom i hotelom sprzedawać lepiej. Od audytu przez kompleksową strategię reklamową i promocyjną do zwiększania sprzedaży.

Nasze kursy – co należy o nich wiedzieć?

Nasza oferta to nie tylko standardowe kursy restauracyjne. To również ogromna ilość możliwych zajęć, które przekażą naszym uczestnikom wiedzę na temat wszystkiego, co wiąże się z hotelarstwem i gastronomią, a co może być czynnikiem przesądzającym o pozycji na rynku pracy. Dzięki naszym kursom można zdobyć konkretną i praktyczną, ale również bardzo szeroką wiedzę w zakresach związanych z zarządzaniem lokalami gastronomicznymi, prowadzeniem kuchni, gotowaniem, dekorowaniem, cukiernictwem i wieloma innymi rzeczami. Kursy oferują wiedzą kompletną (zgodnie z wymaganiami dzisiejszego rynku) i gotową do wykorzystania natychmiast, dzięki czemu nasi absolwenci nie mają problemów ze znalezieniem pracy w gastronomii i hotelarstwie. Szeroki zakres tematyki kursów umożliwia na odnalezienie się w nich każdemu, niezależnie od predyspozycji, zainteresowań, czy ograniczeń – absolutnie każdy może zdobyć wiedzę, dzięki której drzwi restauracji i hoteli staną przed nami otworem.