Krakowska Szkoła Restauratorów

            Krakowska Szkoła Restauratorów jest firmą realizującą profesjonalne kursy, szkolenia dla branży gastronomiczno-hotelarskiej i szkół o takim profilu. Świadczymy również usługi doradczo-konsultingowe w tym zakresie. Pomagamy tworzyć nowe obiekty, realizujemy je od A do Z, tworzymy standaryzacje obiektów, wymyślamy je oraz pomagamy wybrnąć z trudnych sytuacji biznesowych.

            Firma siedzibę swoją ma w Krakowie, mieście słynącym z licznych restauracji, hoteli i turystyki. Z miastem tym jesteśmy nierozerwalnie związani. Jesteśmy dostępni również na terenie całego kraju. Na rynku działamy od ponad 10 lat, od 2006 roku, jesteśmy jedną z najstarszych firm o profilu szkoleniowo-doradczym o wspomnianym powyżej profilu w Polsce.  W okresie naszej działalności przeszkoliliśmy ponad 20 000 osób, pomogliśmy otworzyć liczne obiekty restauracyjno-hotelarskie.

            Jakość usług potwierdzają m.in. liczne referencje branżowe, udziały w programach telewizyjnych, radiowych oraz prasie branżowej i ogólnodostępnej w roli ekspertów. Ponad powyższe utrzymujemy pozycję lidera na ogólnopolskim rynku usług w wyspecjalizowanej dziedzinie naszej działalności.

            Nasz zespół składa się z około 30 osób, specjalistów w swojej branży. Są to restauratorzy, hotelarze, managerowie, kucharze, barmani, kelnerzy, cukiernicy, sommelierzy, marketingowcy, PR i inne zawody, dziedziny związane bezpośrednio z naszą branżą. Każdy ze współpracowników posiada odpowiednie wykształcenie oraz jest praktykiem z długoletnim doświadczeniem pozyskiwanym w topowych miejscach w Polsce i za granicą. Nad całością czuwa Szymon Kohut, założyciel i pomysłodawca naszej firmy. Pasjonat tematów restauracyjnych, kulinarnych, alkoholowych, turystycznych, manager, marketingowiec, felietonista, krytyk, bloger, podróżnik- fascynat Polski,  czy jeden z nielicznych w kraju Mistrz kelner. Połączenie tych pasji, stawia go w roli EKSPERTA RESTAURACYJNEGO.

            Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, wiedzy, doświadczenia i pomysłów.