Partnerzy KSR

Dzięki dużemu doświadczeniu oraz współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin – możemy zagwarantować Państwu odpowiednią jakość przekazywanych informacji.

Jesteśmy firmą, która działa na rynku od wielu lat. Prowadzimy stale aktualizowane i unowocześniane kursy z zakresu szeroko rozumianego hotelarstwa i gastronomii przeznaczone zarówno dla kadry zarządzającej restauracjami, jak i pracowników branży hotelarskiej czy właścicieli firm o obydwu tych profilach.

Dzięki współpracy z wieloma szkołami działamy na terenie całej Polski – jesteśmy w stanie zaproponować Państwu realizację szkoleń w każdej miejscowości.
Naszym celem jest umożliwienie Państwu uzyskania fachowej wiedzy z różnych zakresów. Dzięki temu prowadzenie działalności jest dużo prostsze, a przy tym znacznie efektywniejsze.
Poniżej pragniemy zaprezentować Państwu naszych partnerów – szkoły o profilu gastronomiczno-hotelarskim spełniające wszelkie wymogi oraz gwarantujące najwyższej jakości, aktualną wiedzę:

Partnerzy KSR

Akademia Sztuki Restauracyjnej

Jesteśmy firmą szkoleniowo – doradczą działającą w sektorze usług gastronomiczno - hotelarskich. W naszej ofercie znajdują się profesjonalne kursy, szkolenia i warsztaty z zakresu sztuki kelnerskiej, barmańskiej, baristycznej, sommelierskiej oraz zarządzania w gastronomii.

Zobacz

Po ukończeniu kursu każdy jego uczestnik powinien posiadać wiedzę umożliwiającą zarządzanie działalnością restauracji, hotelu lub innego, dowolnego punktu świadczącego usługi z zakresu gastronomii. Osoby uczestniczące w kursie otrzymują od nas zaświadczenie wydane przez Partnera KSR w dwóch wersjach językowych. Dokument ten jest potwierdzeniem wysokiej jakości wiedzy uzyskanej przez kursanta i jest uznawany w wielu miejscach w kraju oraz poza jego granicami.

Dodatkowo każdy z uczestników szkolenia otrzymuje dwa pamiątkowe dyplomy (po polsku i po angielsku). W cenie kursu jest codzienny lunch, a także napoje i przekąski na czas wykładów. Również po zakończeniu wszystkich paneli pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Oferty pracy w gastronomii

Podniosłeś kwalifikacje, chcesz się dalej rozwijać, szukasz nowego miejsca? Sprawdź aktualne oferty pracy.