Akademia Sztuki Restauracyjnej

Akademia Sztuki Restauracyjnej to firma działająca w branży szkoleniowo-doradczej. Dysponuje szeroką ofertą kursów dla osób zainteresowanych poznaniem tajników sztuki kelnerskiej, baristycznej i nie tylko. Działając na rynku od wielu lat, zapewnia indywidualne podejście i wysoką jakość usług.

Akademia Sztuki Restauracyjnej współpracuje przede wszystkim z firmami z sektora hotelarsko-gastronomicznego z całego kraju. Prowadzi również kursy dla szkół ponadpodstawowych i klientów indywidualnych pragnących zdobyć nowe umiejętności zawodowe poświadczone stosownym certyfikatem. Oferuje kompleksowe szkolenia restauracyjne dla pracowników restauracji. Program nauczania obejmuje wiedzę z zakresu sztuki kelnerskiej, sommelierskiej, baristycznej i barmańskiej. Ważną część szkoleń stanowią zagadnienia dotyczące sprzedaży i obsługi kelnerskiej.

Prowadząc kursy i warsztaty barmańskie, firma umożliwia zdobycie praktycznych i teoretycznych informacji przydatnych w zawodzie barmana. W zakresie sztuki kelnerskiej Akademia organizuje warsztaty podstawowe, a także kursy kelnerskie i z zasad skutecznej sprzedaży w restauracji. Oferta obejmuje ponadto podstawowe i zaawansowane szkolenia sommelierskie. Poruszają one takie zagadnienia jak rodzaje win, charakterystyka odmian winorośli czy zasady serwowania i dobierania wina do potrawy. Firma prowadzi kursy baristyczne I stopnia i baristyczno-barmańskie dla osób chcących nauczyć się profesjonalnego przygotowywania i serwowania kawy.

Posiadając wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, Akademia Sztuki Restauracyjnej umożliwia skorzystanie ze szkoleń dofinansowanych. Oferując kursy restauracyjne, zapewnia uczestnikom materiały dydaktyczne w formie skryptu. Każde szkolenie kończy się egzaminem. Po jego zaliczeniu kursanci otrzymują certyfikaty i zaświadczenia w języku polskim i angielskim.

Kursy prowadzone przez Akademię Sztuki Restauracyjnej

Kurs kelnerski I stopnia

Warsztaty kelnerskie - podstawy

Skuteczna i efektywna sprzedaż w restauracji

Szkolenie sommelierskie - podstawowe

Szkolenie sommelierskie - zaawansowane

Warsztat - wino a potrawy

Kurs barmański I stopnia

Warsztat z dekoracji cocktaili

Warsztaty barmańskie - podstawy

Kurs baristyczny I stopnia

Szkolenie Kawa & Cocktaile

Kompleksowe szkolenie dla personelu restauracji

Manager gastronomii

Szkolenie Food Cost

Oferty pracy w gastronomii

Podniosłeś kwalifikacje, chcesz się dalej rozwijać, szukasz nowego miejsca? Sprawdź aktualne oferty pracy.