Savoir-Vivre / Dekoracje / Florystyka

Piękna kolacja, wyborne menu, dobre wino i delikatna muzyka w tle, czyż nie jest to obraz miłego wieczoru, randki a może rodzinnego spotkania, wspólnych chwil spędzonych ze znajomymi? Jak być kulturalnym, jak należy się zachować w różnych sytuacjach, jak spełnić wymogi towarzyskie?

Jak udekorować pięknie stół, tak aby zachwycił Gości i zachęcił ich do ponownej wizyty w naszym lokalu?

Proponowane przez nas warsztaty dekoracji stołu, savoir-vivre oraz sztuki układania kwiatów pozwolą posiąść wiedzę i umiejętności oraz  pomogą w stworzeniu niepowtarzalnego klimatu spotkań.

W trakcie zajęć poznają Państwo zasady nakrywania stołu, rodzaje sztućców i kieliszków ich zastosowanie. Pokażemy jak udekorować stół świąteczny, bankietowy czy  okazjonalny.

Korzystając z naszych warsztatów nauczymy Państwa jak zachować się w restauracji, podczas oficjalnego przyjęcia, w teatrze czy jak zrobić dobre wrażenie na osobach płci przeciwnej.

Warsztaty florystyczne umożliwią praktyczne opanowanie sztuki układania kwiatów, profesjonalnego obchodzenia się z nimi. Pokażą aktualne trendy oraz dostarczą wiedzy na temat roślin.

Kurs florystyczny I stopnia

Czytaj więcej

Kurs florystyczny II stopnia

Czytaj więcej

Decupage – dekoracje stołów

Czytaj więcej

Kurs savoir-vivre

Czytaj więcej

Wybierz i zarezerwuj szkolenie

Nadchodzące szkolenia

Kursy dostępne wkrótce