Kursy i szkolenia

restauracyjne

Zobacz ile możliwości stoi przed Tobą otworem.

Kursy zdalnie

Wyobraź sobie, że jesteś rozpoznawaną osobą, która rozkręca wspaniałe imprezy, każdy chce Cię poznać osobiście, a do tego zarabiasz niezłe pieniądze.
A może chcesz pójść o krok dalej i posiąść umiejętności przyrządzania drinków w widowiskowy sposób ucząc się sztuki żonglowania butelkami?

Może jednak jesteś pasjonatem kawy i chcesz opanować Latte Art – sztukę tworzenia rysunków i wzorów z mleka na kawie?
Jesteś miłośnikiem win i chcesz zagłębić swoje umiejętności i wiedzę winiarską?
Dzięki naszym kursom OnLine poznasz nową wiedzę i umiejętności, które wykorzystasz w różnych dziedzinach życia zawodowego i prywatnego.

Szkolenia gastronomiczno – hotelarskie

Skuteczność kursów online została już niejednokrotnie potwierdzona. Dzięki możliwości dostępu do wiedzy teoretycznej i praktycznej w wybranym przez nas momencie, nauka stała się jeszcze bardziej efektywna.

Jedną z zalet tego typu kursu jest brak potrzeby organizacji wyjazdu na wielogodzinne szkolenia, często w miejscowościach oddalonych od miejsca naszego zamieszkania nawet setki kilometrów. Pozwala natomiast uczyć się od najlepszych profesjonalistów w zaciszu własnego domu lub innego wybranego przez nas miejsca. Kursy online oferują odpowiednie połączenie wiedzy teoretycznej z praktyczną, a dzięki wykonywaniu przygotowanych ćwiczeń możemy osiągnąć wyjątkowe umiejętności zarówno w branży gastronomicznej, jak i hotelarskiej.

78
Obiektów

Którym pomogliśmy

Pomagamy online. Przygotowujemy analizę i kompletny plan realizacji.

Zamów audyt online teraz

Audyt online zawiera ocenę sytuacji marketingowej i reklamowej obiektu oraz plan skutecznej promocji i zwiększania sprzedaży.

Kursy gastronomiczne i hotelarskie online – program

Warsztaty podzielone są na trzy części: część multimedialną, teoretyczną oraz praktyczne ćwiczenia na wizji – warsztaty prowadzone w profesjonalnie wyposażonej kuchni przez wykwalifikowanych Mistrzów Kucharskich i Cukiernictwa.
Wprowadzają w tajniki wiedzy gastronomicznej oraz pozwalają nabyć umiejętności w stopniu podstawowym jak również zaawansowanym.
Jest to idealna propozycja dla osób, które cenią wysoką jakość serwisu w restauracji, kawiarni czy barze.
Dzięki naszym kursom OnLine poznasz nową wiedzę i umiejętności, które wykorzystasz w różnych dziedzinach życia zawodowego i prywatnego.

Kup szkolenie online:

Chcesz umieścić tu swój kurs jako firma szkoleniowa?

Szkolenie gastronomiczne, hotelarskie, dla kogo?

Ten typ kursu jest w szczególności skierowany do osób, którym zależy na maksymalnym wykorzystaniu czasu. Został on przygotowany w oparciu o wiedzę z wielu książek, publikacji, ale także z wykorzystaniem doświadczeń osób tworzących kurs. Dzięki intensywności niektórych tematów, które oferuje szkolenie online, możemy być pewni, że nabyliśmy teoretyczną oraz praktyczną wiedzę z zakresu hotelarstwa lub gastronomii. Ta nowa forma zdobywania jakże cennych umiejętności sprawia, że nauka stała się dostępna dla osób, które do tej pory nie mogły sobie na nią pozwolić, ze względu na dojazd do miejsca odbywania się kursu lub inne zobowiązania. Dzięki połączeniu tradycyjnych metod nauki z atrakcyjnymi, nowoczesnymi narzędziami pracy jakimi są wirtualne testy, infografiki czy inne materiały wizualne, nauka stała się nie tylko ciekawa, ale również łatwa. A osoby, które mają niesamowity zapał i chęć do poszerzania swojej wiedzy z zakresu gastronomii i hotelarstwa mogą korzystać z niej w jeszcze bardziej przyjemny sposób.

Jeżeli więc chcesz podnieść swoje kompetencje i kwalifikacje lub może po prostu pragniesz spróbować czegoś nowego, co do tej pory wydawało Ci się nieosiągalne – szkolenie online jest idealnym rozwiązaniem, szczególnie jeżeli nie masz możliwości uczestniczyć w kursach osobiście.