Zorganizuj kurs dla siebie

Skomponuj indywidualne szkolenie

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych słuchaczy przygotowaliśmy ofertę specjalną.

Opcja ta jest przygotowywana indywidualnie, zgodnie z PAŃSTWA potrzebami. Poniżej przedstawiamy kilka możliwości, lecz jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

1. Proponujemy zorganizowanie kursu / szkolenia / warsztatu w Państwa miejscowości. Jesteśmy mobilną firmą. Nie obce są nam wyjazdy krajowe i zagraniczne. Szkolenie może być indywidualne jak również grupowe o każdej tematyce związanej ze sztuką gastronomiczno- hotelarską.

2. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zorganizowaniem kursu o tematyce, której pozornie nie ma w naszej ofercie, to prosimy o kontakt. Zorganizujemy każde szkolenie z zakresu sztuk gastronomiczno – hotelarskich, a nasz profesjonalny personel odpowie na każde pytanie.

3. Zorganizuj miejsce, ludzi, zostań naszym przedstawicielem, otrzymaj kurs GRATIS, a w kolejności rozliczajmy się prowizyjnie. Jest to propozycja dla osób chcących nie tylko wyszlifować własne umiejętności, lecz również nawiązać stałą współpracę  z KSR. Poszukujemy przedstawicieli na terenie POLSKI I ZA GRANICĄ.

4. Współpracujemy z Urzędami Pracy w całej Polsce, posiadamy aktualny wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w WUP Kraków, tym samym Twój kurs może być sfinansowany przez U.P. Kursy można dowolnie łączyć i tworzyć nowe o specyficznej tematyce. Oferta dotyczy osób bezrobotnych.

5. Jeżeli jesteś uczniem lub nauczycielem w szkole o profilu gastronomiczno hotelarskim, zaproś załogę KSR, a przeprowadzi profesjonalny kurs dla Twojej Szkoły, Klasy. Współpracujemy ze szkołami na terenie całego kraju.
W tym przypadku ceny są ustalane indywidualnie w zależności od ilości osób, czasu trwania szkolenia. POSIADAMY AKREDYTACJĘ MAŁOPOLSKIEGO KURATORA OŚWIATY tym samym nasze kursy mają rangę MEN. W przypadku realizacji kursu dla uczniów w szkole – nauczyciele gratis. Więcej informacji w zakładce oferta dla szkół.

6. Stwórz własną propozycję organizacji kursu / szkolenia / warsztatu jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

 

Zapraszamy na szkolenia i kursy.

Gwarantujemy dobrą obsługę.

 

Szkolenia i warsztaty

Gwarantujemy dobrą obsługę.

 
1
1